USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Finca Hotel Palmas Del Eden La Tebaida Finca Hotel Palmas Del Edén El Edén Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Finca Hotel Palmas Del Eden

ex. Finca Hotel Palmas Del Edén

Rezerwacja online
2026-09-25
2026-09-26

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

84

Finca Hotel Palmas Del Eden 2*

 Bezpłatne Wi-Fi
 Recepcja czynna 24 h

Recepcja czynna 24h na dobę

 Basen

Basen zewnętrzny

 Prywatna plaża

Plaża

 Rekreacja

Park wodny

 Spa i relaks

Jacuzzi

 Hotel przyjazny dzieciom

Klub dziecięcy

 Klimatyzacja
 Zwierzęta domowe

Przyjazny zwierzętom


Wygodny Finca Hotel Palmas Del Eden leży 5 minut jazdy od lotniska El Eden i oferuje restaurację. Mall Paraiso jest w około 2 km, a Recuca jest około 10 min autem od wygodnego hotelu.

Hotel jest doskonałym miejscem na pobyt ze względu na dogodną lokalizację w El Edénie.

Goście zatrzymujący się w jednym z 15 pokojów w 2-gwiazdkowym obiekcie mają do dyspozycji jadalnię i restaurację tarasową. Goście mogą korzystać z balkonu i restauracji tarasowej, dostępnych w pokojach. Posiadają również prywatne łazienki.

Ponadto Finca Hotel Palmas Del Eden w El Edénie serwuje codziennie rano bezpłatne śniadanie. Restauracja Restaurante Casa Verde Campestre specjalizuje się w kuchni południowoamerykańskiej i znajduje się w odległości 17 min spacerem stąd.

  • Lokalne atrakcje
  • Colegio Comfenalco
    2499 km
  • Recuca
    4410 km
  • Senior's Mall
    1445 km
  • Plaza de Bolivar
    3000 km
  • Parroquia San Martin de Porres
    2799 km
  • Universidad la Gran Colombia
    3399 km
  • Institucion Educativa Antonio Narino
    2173 km
  • Lotniska
  • Lotnisko El Eden
    1 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Parking
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Przyjazny zwierzętom

Usługi rekreacyjne

  • Basen zewnętrzny
  • Plaża
  • Park wodny
  • Ogród
  • Jacuzzi

Usługi

  • Obsługa pokojowa

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Taras
  • Stół
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD
  • Klub dziecięcy

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 18:00
Wyjazd: od 11:00 do 12:00

Często Zadawane Pytania

  • ✈

    Jak daleko jest lotnisko El Eden od 2-gwiazdkowego Finca Hotel Palmas Del Eden?

    Odległość pomiędzy lotniskiem El Eden a wygodnym 2-gwiazdkowym Finca Hotel Palmas Del Eden wynosi 0,9 km.
  • 🚗

    Gdzie możemy zaparkować nasz pojazd podczas pobytu w Finca Hotel Palmas Del Eden?

    Finca Hotel Palmas Del Eden udostępnia prywatny parking.
  • 🕗

    O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w 2-gwiazdkowym Finca Hotel Palmas Del Eden?

    Goście wygodnego 2-gwiazdkowego Finca Hotel Palmas Del Eden powinni wymeldować się o 12:00.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w 2-gwiazdkowym Finca Hotel Palmas Del Eden?

    Średnia cena pokoju w 2-gwiazdkowym Finca Hotel Palmas Del Eden to 40 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.
  • ❓

    Jaki rodzaj basenu oferuje ten hotel?

    Basen jest dostępny w tym hotelu w El Edénie.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-25
2026-09-26

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Finca Hotel Palmas Del Eden, Kolumbia

Via Aeropuerto El Eden, El Edén, Kolumbia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hotelesejecafetero.net

All rights reserved